Online Yük Takibi

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more. -or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here'

Projeyükü Taşımacılık

Ağır ve standard dışı proje kapsamı yükler, yükleme noktası ve teslimat adresinin nerede olduğu fark etmeksizin, Asya Denizcilik ve Lojistik tarafından detaylı bir planlama ve azami dikkat ile profesyonel olarak icra edilmektedir. 
Aysa Denizcilik, yıllardan beri hizmet verdiği Petrol endüstrisi taşımaları sayesinde her türlü ağır parça nakliyesi konusundaki çalışmalarını en ince detayına göre planlamış ve gerçekleştirmiştir. Konu taşımlarda
-öncelikle yol ve rota çalışmaları,

-güzergah incelemesi,
-uygun araç temini,
-yükleme operasyon yönetimi,
- yük sağlamlaştırma ve yola hazırlama (sertifikasyonlu olarak),
-gerekli dökümantasyon,
-taşıma ve faaliyet sigortası,
-gümrükleme ve sınır geçişleri

Gibi hususları en detaylı şekilde hazırlamakta ve yol ve kargo koşullarına göre en emniyetli ve en hızlı teslimat için hareket etmektedir.

Mersin’de bulunan ağır nakliye ekipmanları sayesinde her türlü ebat ve ağırlıktaki gabari dışı yükleriniz alınması gerek noktadan alınmakta ve titizlikle yapılan taşımalar ile sağlıklı bir şekilde nihai mevritlerine ulaştırılmaktadır.
Aysa Denizcilik, yapılan tüm proje taşımalarında tüm dünya üzerindeki partnerleri  ile noktadan noktaya olan taşımaları her türlü kombinasyonlar  (kara+deniz, deniz+kara, hava yolu) sayesinde her türlü taşımada servis verebilecek konumdadır. Farklı ülkeler  ve farklı coğrafyalardaki tecrübeleri ile Aysa Denizcilik her türlü ağır tonajlı, büyük ölçülü kargolarınız için en uygun taşıma ve teslimat seçenekleri ile sizlere en uygun teklifler ile hizmetinizdedir.