Online Yük Takibi

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more. -or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here'

Denizyolu Taşımacılığı

Aysa Denizcilik ve Lojistik sahip olduğu tecrübe ve imkanlar ile her türlü deniz taşımacılığı için hizmetinizdedir. Gerekli planlama, uygun  navlun ve transit taşıma süreleri ile en avantajlı deniz yolu taşıma alternatifleri ile yükünüzün emniyetli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırılmasını temin eder.
Konteyner ile deniz aşırı taşımalarınızda Aysa Denizcilik sizlere en uygun maliyet , en hızlı transit süre, ve en ekonomik teslimat koşulları için, dünya üzerindeki  birçok ortak ofislerin sağladığı imkan ve elverişli şartları, taşıma çeşitlilikleri, uygun taşıma rotaları seçimi ile sizlerin maliyetini ve kargonuzun emniyetini her zaman ön plan tutarak her türlü deniz taşımalarınızın çözüm ortağı olmuştur.
Konteyner taşımlarında iç dolum ve boşaltma hizmeti, liman operasyonlarının takibi, en uygun koşullarda gözetim servisi temini, kargonuzun en sıhhatli bir biçimde elleçlenmesi ve takibi yapılmaktadır. Konteyner taşımalarınızda her türlü tehlikeli , yanıcı, ve hassas kargoların uygun koşullarda taşınması ve gerekli evrakların kurallar gereğinde hazırlanmasında Aysa tecrübesi ve hizmeti sizlerin hizmetindedir.
Deniz taşımacılığında her türlü dökme yük, çuvallanmış ve açık ambalajlı kargolarınızın özel ve yüke uygun gemiler ile taşınması da Aysa Denizcilik tecrübesi ve planlaması ile yükünüze uygun gemi kiralanması ile gerçekleştirilir. Açık sevki gereken, her türlü gabari dışı, büyük ölçülerde ve /veya dökme olarak nakliyesi gereken kargo türleri için Aysa Denizcilik her zaman en uygun tip gemi ve en uygun taşıma anlaşmaları ile hizmetinizdedir.  Yüklerinizin deniz yolu ile ulaştırılacağı mevritlere göre, analiz edilmesi, uygun yükleme gemisi temini, yükleme planlanması, yükleme/boşaltma nezareti hizmeti,  raporlanması ile Aysa Denizcilik hizmetinizdedir.

Hizmetlerimiz :

  • Kapıdan kapıya Konteyner Hizmetleri  
  • Avrupa + Uzakdoğu Konsolide İthalat Taşımaları
  • Proje Taşımacılığı 
  • Multi-Modal taşımacılık 
  • Gümrükleme Hizmeti 
  • Konteyner Depolama Hizmeti 
  • Sigorta Hizmetleri 
  • Yurtiçi Konteyner Taşıma Hizmeti