Online Yük Takibi

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more. -or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here'

Karayolu Taşımacılığı

Aysa Denizcilik ve Lojistik sahip olduğu C2 belgeli araç filosu ile yurt içi ve uluslararası destinasyonlara her türlü full, parsiyel, frigo ve gabari dışı, ağır yük taşımalarınızda hizmetinizdedir.  Tüm Avrupa ülkelerinden düzenli ve planlı bir şekilde her tülü kara taşımacılığı ile sizlere hizmet verebilen Aysa Denizcilik, aynı zamanda her türlü gabari dışı, ve normal dışı ölçülerdeki kargolarınız için en uygun ekipman ve yol koşulları ile (gerekli yol izinlerin temini, rota çalışması ve gümrük prosedürleri ile) eksiksiz olarak icra edilir. Özel yüklerin yanısıra, normal ticari yüklerin nakliyesi en uygun araç temini ile ve sınır aşırı mevritlere ihtiyaç duyulan zaman çerçevesinde taşınır ve teslim edilir.


Avrupa – Orta Doğu arasında ve Avrupa – Orta Asya ülkeleri arasında taşımalarınız için de bizler ile irtibatlı olabilirsiniz. Körfez ülkeleri (Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan) ile Irak arasındaki taşımaları ile Aysa Denizcilik aynı zamanda Orta Doğu’da olan lojistik ihtiyaçlarınız için hizmetinizdedir.  Kara + deniz, ve Deniz + kara taşıma kombinasyonları ile Aysa Denizcilik, her türlü yükünüzü sağlıklı ve zamanında nihai mevritine ulaştırmada en iyi partnerinizdir.